ACTIVITATS ESPORTIVES DEL CAP DE SETMANA del 25-26 novembre

Dissabte 25 novembre

CAMP DE FUTBOL ANTONI SERRA

09,00 h CEF Barberà-Andalucia Pª Blaugrana Sant Cugat ¨E¨ Aleví Girondins masculí
09,00 h CEF Barberà-Andalucia E.F. Sabadell ¨D¨ Aleví Everton masculí
10,30 h CEF Barberà-Andalucia Oar Gràcia SBD EF ¨A¨ Benjamí Dinamarca masculí
10,30 h CEF Barberà-Andalucia UFB Jabac i Terrassa ¨E¨ Benjamí Brasil masculí
11,45 h CEF Barberà-Andalucia Mercantil, C.E. ¨C¨ Pre-Benjamí Canada masculí
11,45 h CEF Barberà-Andalucia Sabadellenca, UE. ¨A¨ Pre-Benjamí Belgica masculí
12,45 h CEF Barberà-Andalucia Sant Quirze del Vallès ¨A Patufet Australia masculí
12,45 h CEF Barberà-Andalucia E.F. Sabadell ¨D¨ Benjami Holanda masculí
13,45 h CEF Barberà-Andalucia Can Rull Romulo Tro. ¨F¨ Benjamí España masculí
15,20 h CEF Barberà-Andalucia Sabadellenca, UE. ¨A¨ infantil B masculí
16,45 h CEF Barberà-Andalucia Base Montcada CF ¨B¨ infantil C masculí
18,20 h CEF Barberà-Andalucia Matadeperra, C.F. ¨A Juvenil B masculí

CAMP DE FUTBOL LA RÒMANICA

10,00 h CEF Barberà-Andalucia Sabadellenca, UE. ¨B¨ Cadet C masculí
12.00 h CEF Barberà-Andalucia Sabadell Nord, CF “B” Cadet B masculí

PAVELLÓ IEM ELISA BADIA

09,00 h Club Handbol Barberà Trobada Prebejami Benjamí masculí
11,00 h Club Handbol Barberà Garbí Palafrugell Cadet B masculí
12,30 h Club Handbol Barberà S. Joan Despí ¨B¨ Cadet A masculí
14,30 a 16,15h montatge presentació
17,00 h Presentació Equips Entitat
18,30 h Club Handbol Barberà Sant Fost Senior A masculí
20,15 h Club Handbol Barberà S. Joan Despí ¨D¨ Senior B masculí

GIMNÀS IEM ELISA BADIA

10 a 12 h Club Cano

PAVELLÓ IEM CAN SERRA

09,00 h UE BARBERÀ BASQUET C.B. Sant Pere-Ellas mini Femení
10,30 h UE BARBERÀ BASQUET U.E. Sant Cugat Vermell Cadet Femení
12,00h UE BARBERÀ BASQUET C.E.Sant Nicolau 2 Cadet Femení
16,00 h UE BARBERÀ BASQUET B.C. Tecla Sala Infantil Femení
18,00 h UE BARBERÀ BASQUET C.B. Coll a CC. Sots-25 Femení
19,30 h UE BARBERÀ BASQUET Iman C.B. Matadepera tercera masculí

PISTA EXTERIOR IEM REVERTER

09,00 h a 14,00 h C Barberà Patinatge

PAVELLÓ IEM MARIA REVERTER

09,00 h a 12,00 h C Barberà Patinatge
12,00 h a 14,00 h Ass. Discapacitat
15,30 h UE BARBERÀ HOQUEI CE Arenys de Munt A Benjami B masculí
16,30 h UE BARBERÀ HOQUEI CH Santa Perpètua A Prebenjamí B masculí
17,30 h UE BARBERÀ HOQUEI CH Mataró Fem16 Femení
18,30 h UE BARBERÀ HOQUEI CE Arenys de Munt B Prebenjamí A masculí

IEM CAN LLOBET

16,00 h a 19,00 h ROOKIES vs BUFALS senior masculí

Diumenge 26 novembre

08,00 h CEF Barberà-Andalucia CF Can Vidalet Veterans Andalucía masculí
10,15 h CEF Barberà-Andalucia Mirasol-Baco Unión, CF ¨A¨ Aleví Dortmund masculí
10,15 h CEF Barberà-Andalucia Can Rull Romulo Tro. ¨C¨ Aleví Ajax masculí
12,00 h CEF Barberà-Andalucia Llano de Sabadell, C.D. ¨A¨ Regional A masculí
14,15 h CEF Barberà-Andalucia F.B. Solsona Arrels ¨A¨ Ale – Ben – Pre Femení
12,45 h CEF Barberà-Andalucia Vacarisses, C.E. ¨A¨ Benjamí Italia masculí
15,30 h CEF Barberà-Andalucia Ripollet, CF ¨D¨ Infantil D masculí
17,30 h CEF Barberà-Andalucia Manu Lanzarote CFR ¨C¨ Juv – Cad Femení

PAVELLÓ IEM ELISA BADIA

10,00 h CV Barberà Comerç Urba CV Santa Coloma 2ª Div. Sènior Femení
12,00 h CV Barberà Comerç Urba CN Sabadell ¨B¨ 3ª Div. Sènior Femení

PAVELLÓ IEM CAN SERRA

18,00 h UE BARBERÀ BASQUET OIC-Penta UB Sant Adriá Liga EBA Senior Masculí
19,30 h UE BARBERÀ BASQUET C.B. Can Parellada Cadet Masculí

PAVELLÓ IEM MARIA REVERTER

09,00 h UE BARBERÀ HOQUEI PHC Sant Cugat ¨A¨ Pre-Iniciació masculí
10,00 h UE BARBERÀ HOQUEI Cerdanyola CH Fem 14 Femení
11,30 h UE BARBERÀ HOQUEI HC Sentmenat ¨C¨ Juvenil B masculí

CAMP DE FUTBOL LA RÒMANICA

10.00 h La Románica C.F Esc.Futb. Planadeu Alevi masculí
12.00 h La Románica C.F Badia del Vallés Regional masculí

PISTES DE PETANCA CAN AMIGUET

09,00 h a 14,00 h Club Petanca Barberà Polinya C.P.A. senior 4ª Divisió Masc

PISTES DE PETANCA CAN SERRA

09.00 h a 14,00 h Club Petanca Barberà Granollers C.P. senior 4ª Divisió Masc