ACTIVITATS ESPORTIVES DEL 4 I 5 DE FEBRER

DISSABTE 4

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA
09.00 h: CEF Barberà Andalucia – CF Ripollet (Aleví Girondins)
09.00 h: CEF Barberà Andalucia – CE Mercantil (Aleví Ajax)
10.30 h: CEF Barberà Andalucia – UE Sabadellenca (Benjamí Brasil)
10.30 h: CEF Barberà Andalucia – EF Oar Gràcia SBD (Benjamí D)
11.45 h: CEF Barberà Andalucia – Cercle Sabadelles 1856 (Prebejanmí Bélgica)
11.45 h: CEF Barberà Andalucia – CP Sant Cristóbal (Prebenjamí D)
12.45 h: CEF Barberà Andalucia – EF Sabadell (Patufet Bolivia)
12.45 h: CEF Barberà Andalucia – UD Tibidabo Torre Romeu (Prebenjamí F)
13.45 h: CEF Barberà Andalucia – CF Junior (Benjamí I)
13.45 h: CEF Barberà Andalucia – Pª Blaugrana Sant Cugat (Benjamí G)
15.15 h: CEF Barberà Andalucia – Badia del Vallès CD (Infantil A)
17.00 h: CEF Barberà Andalucia – CD Montcada (Juvenil A)
19.00 h: CEF Barberà Andalucia – CE Mercantil (Cadet C)

CAMP FUTBOL GESPA IEM CAN LLOBET
10.00 h: Rookies Barberà CFA – Fenix
10.00 h: Senglarsfalcons – Dracs
11.00 h: Dracs – Fenix
11.00 h: Bocs – Falconssenglars
12.00 h: Bocs – Rookies Barberà CFAPAVELLÓ CAN SERRA
09.00 h: UE Barberà – Lestonnac (Pre infantil masc)
10.30 h: UE Barberà – CN Sabadell (Infantil masc)
12.00 h: UE Barberà – CB Sant Pere Terrassa (Cadet masc)
18.00 h: UE Barberà – CB Manyanet Les Corts (Sub 21 masc)

PAVELLÓ ELISA BADIA
09.00 h: BM Barberà – Montcada (Benajemí consell)
09.00 h. BM Barberà –Sant Quirze (Aleví consell)
10.00 h: Penya Barça – Escaladei (Cadet B)
11.00 h: Penya Barça – Tiana B (Cadet A)
12.00 h: Penya Barça – Tremola Salvador Vinyals (Aleví)
13.00 h: Penya Barça – Joan Oliver (juvenil)
18.00 h: BM Barberà – Êgara (Juvenil)

GIMNÁS ELISA BADIA
10.00 a 13.00 h: Entrenament  Gimnás Bunkai
17.00 a 20.00 h: Entrenament More DancePISTA EXTERIOR  Mª REVERTER
09.00 a 14.00 h:  Patinatge

PAVELLÓ Mª REVERTER
09.00 a 14.00 h: Patinatge
15.00 h: UE Hoquei Barberà – CH Castellet A (Benjamí A)
16.00 h: UE Hoquei Barberà – PHC Sant Cugat D (Benjamí B)
17.15 h: UE Hoquei Barberà –  CHP Sant Feliu (Cadet fem)
18.45 h: UE Hoquei Barberà – CP Congrés-La Sagrera Es Mou B (Juvenil)CAMP FUTBOL LA ROMANICA
No hi ha activitat

Diumenge 5

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA
08.00 h: CEF Barberà Andalucia –  La Creueta 2 (veterans Andalucia)
10.15 h: CEF Barberà Andalucia – CE Sabadell FC (Aleví Fiorentina)
10.15 h: CEF Barberà Andalucia – CF Santvicenti (Aleví Dortmund)
12.00 h: CEF Barberà Andalucia – CF La Romànica (Regional A)

14.15 h: CEF Barberà Andalucia – UE Canovellas (Benjamí Columbia)
15.30 h: CEF Barberà Andalucia – EF Oar Gràcia SBD “A” (Infantil C)
17.00 h: CEF Barberà Andalucia – C. Gimnàstic Manresa (Fem Juv Cad)
18.45 h: CEF Barberà Andalucia – CD Masnou (Cadet B)CAMP FUTBOL LA ROMANICA
No hi ha activitat

PAVELLÓ ELISA BADIA
10.00 h: CV Barberà – Inst. Anna Gironella Mundet (3a juvenil fem)
12.00 h: CV Barberà – Inst. Anna Gironella Mundet (3a cadet fem)
12.00 h: CV Barberà – CV Mataró (3a sènior fem)PAVELLÓ CAN SERRA

18.00 h: UE Barberà – BBA Castelldefels (Lliga EBA)
19.30 h: UE Barberà – Sant Cebria-CB Tiana (Sènior B)

PAVELLÓ Mª REVERTER
09.00 h: UE Hoquei Barberà – CH Girona A (Aleví)
10.15 h: UE Hoquei Barberà – CH Arenys de Mar (Iniciació)
11.15 h: UE Hoquei Barberà – CP Vic B (Infantil B)
12.45 h: UE Hoquei Barberà – CP Calafell (Júnior)
16.00 h: UE Hoquei Barberà – CE Vendrell (Infantil A)PISTES DE PETANCA CAN SERRA

09.00 A 14.00 H: Club Petanca Barberà – CP Ramon Berenguer de Mataró (4a divisió Grup B)