ACTIVITATS ESPORTIVES

Cap de Setmana de l’11 i 12 de febrer de 2017

 Dissabte 11

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

09.00 h: CEF Barberà-Andalucia – U CF Sta. Perpétua (Aleví C)

09.00 h: CEF Barberà-Andalucia – CE Sabadell FC (Alevi B)

10.30 h: CEF Barberà-Andalucia – C EF Montcada (Prebenjamí A)

10.30 h: CEF Barberà-Andalucia – CE Sabadell CF (Prebenjamí E)

11.30 h: CEF Barberà-Andalucia – CP San Cristóbal (Prebenjamí C)

11.30 h: CEF Barberà-Andalucia – CF Sabadell Nord (Patufet A)

12.30 h: CEF Barberà-Andalucia – UE Rubí (Benjami H)

12.30 h: CEF Barbera-Andalucia – CE Olímpic Can Fatjó (Benjamí F)

13.45 h: CEF Barberà-Andalucia – UD Tibidabo Torre Romeu (Aleví E)

13.45 h: CEF Barbera-Andalucia – CFU Can Rull Rómulo Tronchoni (Aleví H)

15.30 h: CEF Barbera-Andalucia – CE Europa Sports Center (Infantil D)

17.15 h: CEF Barbera-Andalucia – FC Matadepera (Juvenil C)

CAMP FUTBOL LA ROMANICA

16.30 h: CF Romanica – Celtic de Barna (Veterans)

CAMP FUTBOL GESPA IEM CAN LLOBET

LCFF S13 + LCFF S15:

10.00 h: Rookies Barberà CFA Golds – Imperials

  Fenix – Rookies Barberà CFA Blue

10.50 h: Rookies Barberà CFA Blue – Rookies Barberà CFA Golds

11.40 h: Imperials – Rookies Barberà CFA Blue

            Rookies Barberà CFA Gold – Lengends

12.30 h: Reds – Imperials

            Celtas- Ironmans

13.50 h: Rookies Barberà CFA – Fenix (LCFA júnior)

16.00 h: Rookies Barberà CFA – Pioners (LCFA femení)

PAVELLÓ CAN SERRA

09.00 h: UE Barberà – Circol Católic Badalona (Pre-infantil)

10.30 h: UE Barberà – Joventut Les Corts (Mini masc A)

10.30 h: UE Barberà – UE Sant Cugat Vermell (Infantil masc)

12.00 h: UE Barberà – Sant Quirze Bàsquet Club (Cadet)

PAVELLÓ ELISA BADIA

11.15 h: CV Barberà CU – CVB Barça Grana (2a Cadet fem)

11.15 h: CV Barberà CU – AE Molins Negre (2a Infantil fem)

13.00 h: CV Barberà CU – Escola Örlandai (1a Cadet masc)

13.00 h: CV Barberà CU – CVB Barça Grana (2a Juvenil fem)

16.00 h: BM Barberà – Mataró (Aleví)

17.15 h: BM Barberà – Molins de Rei (Infantil)

18.30 h: BM Barberà – Vilanova i la Geltrú (cadet)

20.00 h: BM Barberà – Rubí (Sènior)

 

GIMNÁS ELISA BADIA

10.00 a 13.00 h: Entrenament Gimnás Bunkai

17.00 a 20.00 h: Entrenament More Dance

PISTA EXTERIOR Mª REVERTER

09.00 a 14.00 h: Patinatge

PAVELLÓ Mª REVERTER

09.00 a 12.00 h: Patinatge

12.00 a 14.00 h:   Ass. Discapacitats de Barberà

16.15 h: UE Hoquei Barberà – CP Manlleu (prebenjamí B)

17.15 h: UE Hoquei Barberà – CH Cerdanyola (Aleví)

18.45 h: UE Hoquei Barberà – CT Barcino (Juvenil)

PISTES DE PETANCA CAN AMIGUET

09.00 a 14.00 h: Club Petanca Barberà – Sant Quirze (Lliga Vallès)

 Diumenge 12

 

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

09.30 h: CEF Barberà-Andalucia – CD Badia del Vallès (Fem-Cad-Inf)

10.00 h: CEF Barberà-Andalucia – SBD Oar Gràcia EF (Benjami E)

12.00 h: CEF Barbera-Andalucia – CF Vilamajor A (Regional B)

14.15 h: CEF Barberà-Andalucia – FU Cornellà (Fem-Inf-Aleví)

14.15 h: CEF Barberà-Andalucia – C Gimnàstica Terrassa (Benjami A)

16.00 h: CEF Barbera-Andalucia – UE Sabadellenca (Juvenil B)

18.00 h: CEF Barberà-Andalucia – UE Sant Joan Despí (Cadet A)

 

CAMP FUTBOL LA ROMANICA

10.00 h: CF Romanica – AT Polinyà “A” (Benjamí)

12.00 h: CF Romanica – UE Avia (Amateur)

 

CAMP FUTBOL GESPA IEM CAN LLOBET

10.30 h: Rookies Barberà CFA – Imperials (LNFA A)

PAVELLÓ CAN SERRA

10.30 h: UE Barberà – Bàsquet Sant Boi (Júnior femení)

12.00 h: UE Barberà – La Salle Bonanova (Sub 21 femení)

 

PAVELLÓ ELISA BADIA

10.00 h: CV Barberà CU – AEE Jaume Callís (3a Sènior femení)

10.00 h: CV Barberà CU – Àgora CV Valls d’Andorra (2a Sènior Fem)

12.00 h: CV Barberà CU – Vikings Volei Prat (1a Sènior masc)

 

PAVELLÓ Mª REVERTER

09.00 h: UE Hoquei Barberà – CP Congrés (Fem 16)

10.00 h: UE Hoquei Barberà – CP Vic (Infantil A)

11.15 h: UE Hoquei Barberà – CH Cerdanyola (Prebenjamí A)

12.45 h: UE Hoquei Barberà – Jesús Maria i Josep (2a catalana)