Les activitats esportives del cap de semana del 18-19 de febrer, rebudes a la redacció

 

Dissabte 18

 
CAMP FUTBOL ANTONI SERRA
08.45 h: CEF Barberà-Andalucia – UD La Planada (Alevi G)
09.00 h: CEF Barberà-Andalucia – Pª Blaugrana Ramon Llorens (Benjamí I)
10.15 h: CEF Barberà-Andalucia – CF Sabadell Nord (Benjami D)
10.15 h: CEF Barberà-Andalucia – CE Sabadell FC (Benjami B)
11.30 h: CEF Barberà-Andalucia – FC Sant Cugat Esport (PreBenjami D)
11.30 h: CEF Barberà-Andalucia – UE Castellar (Prebenjamí F)
12.45 h: CEF Barberà-Andalucia – CF Sabadell Nord (Alevi D)
12.45 h: CEF Barberà-Andalucia – CE Sabadell FC (Alevi A)
14.15 h: CEF Barberà-Andalucia –  AD EF Base Ripollet (Benjami G)
14.15 h: CEF Barberà-Andalucia – UE Castellar (Prebenjamí B)
15.45 h: CEF Barberà-Andalucia – EF Bonaire (Fem-Juv-Cad)
17.45 h: CEF Barberà-Andalucia – UE Sant Celoni (Cadet B)
 
IEM ELISA BADIA
10.00 h: CV Barberà CU – UE La Salle Girona (3a Juvenil fem)
12.00 h: CV Barberà CU – UE La Salle Girona (3a Cadet fem)
16.45 h: BM Barberà – CH Igualada (Aleví Copa Federació)
18.00 h: BM Barberà – Pardinyes (Juvenil)
19.30 h: CEF Barberà-Andalucia – FS. B Castellar (futbol sala)
GIMNÀS ELISA BADIA
10.00 a 13.00 h: Entrenament  Gimnás Bunkai
17.00 a 20.00 h: Entrenament More Dance
PAVELLÓ CAN SERRA
09.00 h:  UE Barberà – UE Mongat (Pre-mini masc B)
09.00 h:  UE Barberà – CB Castellar  (Mini fem )
10.30 h:  UE Barberà – Escola Sarrià ( Infantil fem promo)
10.30 h:  UE Barberà – Sant Gervasi (Pre-mini masc A)
12.00 h:  UE Barberà – Ce Sant Nicolau (Cadet masc promo)
IEM MARIA REVERTER
9.00 a 13.00 h: 2a Fase Comarcal de Natació
PISTA EXTERIOR  Mª REVERTER
09.00 a 14.00 h: Patinatge
PAVELLÓ MARIA REVERTER
09.00 a 14.00 h:  Patinatge
16.30 h: UE Hoquei Barberà – CP Vilanova B (Prebanjamí B)
17.30 h: UE Hoquei Barberà – Caldes Recam Làser (Benjamí B)
18.45 h: UE Hoquei Barberà – CH Cerdanyola (Infantil A)
 

Diumenge 19

 
CAMP FUTBOL ANTONI SERRA
08.00 h: CEF Barberà-Andalucia – V Troya (veterans Andalucia)
10.00 h: CEF Barberà-Andalucia – CD Montcada (Infantil C)
12.00 h: CEF Barberà-Andalucia – CD Montcada (Amateur A)
14.15 h: CEF Barberà-Andalucia – UE Sabadellenca (Aleví F)
14.15 h: CEF Barberà-Andalucia – CF Montornés (Benjamí C)
16.00 h: CEF Barberà-Andalucia – CD Badia del Vallès (Cadet C)
CAMP FUTBOL LA ROMANICA
10.00 h: CF La Romànica – Can Rull Rómulo Tronchoni (Benjamí)
12.00 h: CF La Romànica – AT Can Deu (Amateur)
PAVELLÓ CAN SERRA
12.30 h:  UE Barberà – UE Sant Cugat (cadet fem promo)
18.00 h:  UE Barberà – CB Mollet (Lliga EBA)
PAVELLÓ ELISA BADIA
12.00 h: CV Barberà CU – CV Roquetes (1a Sènior Masc B)
IEM MARIA REVERTER
9.30 a 13.30 h: Trobada Lúdica de natació sincronitzada
PAVELLÓ Mª REVERTER
09.00 h: UE Hoquei Barberà – HC Palau Plegamans (Infantil B)
10.15 h: UE Hoquei Barberà – CP Tordera (Iniciació)
11.30 h: UE Hoquei Barberà – CP Manlleu (Benjamí A)
12.45 h: UE Hoquei Barberà – CP Riudebitlles (2 CAT. fem)
16.30 h: UE Hoquei Barberà – CHP Sant Feliu (1 CAT. Fem)
Imatges propietat de l’Ajuntament de Barberà del Vallès