Activitats esportives de l’11 i 12 de març

Dissabte 11

 

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

09.00 h: CEF Barbera-Andalucia – Cercle Sabadellés 1856 (Aleví G)
09.00 h: CEF Barberà-Andalucia – EF Sabadell (Aleví F)
10.30 h: CEF Barberà-Andalucia – CD Badia del Vallès (Benjamí D)
10.30 h: CEF Barberà-Andalucia – CF Sabadell Nord (Benjami B)
11.45 h: CEF Barberà-Andalucia –  UE Sabadellenca (Pre-benjamí B)
11.45 h: CEF Barberà-Andalucia – CF Júnior (Prebenjamí D)
12.45 h: CEF Barberà-Andalucia – UE Sabadellenca (Benjami G)
12.45 h: CEF Barbera-Andalucia – EFB Ripollet, AD (Benjamí I)
14.00 h: CEF Barbera-Andalucia –  FC Sant Quirze (Infantil A)
15.45 h: CEF Barberà Andalucia – EFB Ripollet (Infantil C)
17.30 h: CEF Barberà-Andalucia – AT. Sant Pol (Cadet B)
19.30 h: CEF Barberà Andalucia – FC Sant Quirze (Cadet C)
CAMP FUTBOL LA ROMANICA
16.30 h: CF Romanica – V Fontetes (Veterans)
CAMP FUTBOL GESPA IEM CAN LLOBET
10.30 h: Rookies Barberà CFA – Imperials (LCFA Júnior)
PAVELLÓ CAN SERRA
09.00 h: UE Barberà – CB Santa Perpétua (Pre-infantil)
09.00 h: UE Barberà – CB Sant Pere Terrassa (Mini A)
10.30 h: UE Barberà – JAC Club Sants (Mini masc A)
10.30 h: UE Barberà – Diagonal Mar- Front Marítim (Infantil masc)
12.00 h: UE Barberà – CN Caldes (Cadet)
16.45 h: BM Barberà – H Bordils (Aleví Copa Federació)
18.00 h: BM Barberà – Montcada (Juvenil)
19.30 h: BM Barberà – Súria (Sènior)
PAVELLÓ ELISA BADIA
08.00 a 14.00 h: 18 Open Internacional JORDAN-FAMC de Taekwondo
15.30 a 20.00 h: 18 Open Internacional JORDAN-FAMC de Taekwondo
GIMNÁS ELISA BADIA
10.00 a 13.00 h: Entrenament  Gimnás Bunkai
17.00 a 20.00 h: Entrenament More Dance
PISTA EXTERIOR  Mª REVERTER
09.00 a 14.00 h:  Patinatge
PAVELLÓ Mª REVERTER
09.00 a 10.00 h: Patinatge
12.00 h: ADB Barberà – Comkedem (Hoquei cadira de rodes)
15.00 h: UE Hoquei Barberà – PHC Sant Cugat (Aleví)
16.15 h: UE Hoquei Barberà – SH Casal l’Espluga (2Cat. Fem)
17.30 h: UE Hoquei Barberà – CE Noia Freixenet (Júnior)
19.00 h: UE Hoquei Barberà – CE Noia Freixenet (Benajmí)
PISTES DE PETANCA CAN AMIGUET
09.00 a 14.00 h: Club Petanca Barberà – Vía Alexandra (Lliga Vallès)
 

Diumenge 12

 
CAMP FUTBOL ANTONI SERRA
08.00 h: CEF Barberà Andalucia – Canovellas (Veterans Barberà)
10.15 h: CEF Barberà-Andalucia – Juventud 25 de Setembre (Alevi A)
10.15 h: CEF Barberà-Andalucia – UD Cirera (Aleví D)
12.00 h: CEF Barbera-Andalucia – UD Sta. Maria Montcada (Regional A)
14.15 h: CEF Barberà-Andalucia – EF Sabadell (Prebenjamí F)
14.15 h: CEF Barberà-Andalucia –  CF Mollet UE (Benjami C)
15.45 h: CEF Barberà-Andalucia – CE Mercantil (Fem-Juv-Cad)
17.30 h: CEF Barbera-Andalucia – U CF Sta. Perpétua (Juvenil A)
 
CAMP FUTBOL LA ROMANICA
10.00 h: CF Romanica – EF Sabadell (Benjamí)
12.00 h: CF Romanica – CD Montcada (Amateur)
 
PAVELLÓ CAN SERRA
10.30 h: UE Barberà – CB Ramon Llull (Júnior femení)
12.00 h: UE Barberà – CB Cubellas (Sots 21 femení)
 
PAVELLÓ ELISA BADIA
10.00 h: CV Barberà CU – CV Viladecans (2a Infantil femení)
12.00 h: CV Barberà CU – CV Roquetas (3a Sènior femení)
PAVELLÓ Mª REVERTER
09.00 h: UE Hoquei Barberà – FC Martinenc (Infantil B)
10.00 h: UE Hoquei Barberà – CP Voltrega (Prebenjamí A)
12.45 h: UE Hoquei Barberà – UE Horta  (2a catalana)