LES ACTIVITATS ESPORTIVES DEL 29 i 30 d’abril 2017

Dissabte 29

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

09.00 h: CEF Barberà-Andalucia – Sant Cugat Esport. FC ¨A¨ (Alevi Ajax)

09.00 h: CEF Barberà-Andalucia – EF Base Ripollet ¨D¨ (Alevi Girondins)

10.30 h: CEF Barberà-Andalucia – FC Cerdanyola Vallès¨D¨(Benjami Brasil)

10.30 h: CEF Barbera-Andalucia – Castellar U.E. ¨C¨ (Benjami Dinamarca)

11.45 h: CEF Barberà-Andalucia – FC Sabadell, CE ¨B¨ (Pre-Benjami Belgica)

11.45 h: CEF Barberà-Andalucia – San Lorenzo, UD ¨B¨ (Pre- Benjamí Dubai)

12.45 h: CEF Barberà-Andalucia – Sabadellenca, UE ¨C¨ (Pre- Benjamí Escocia)

12.45 h: CEF Barberà-Andalucia – Cercles Sabadelles (Patufet Australia)

13.45 h: CEF Barberà-Andalucia – Juventut 25 de Septiembre (Benjamí Francia )

13.45 h: CEF Barbera-Andalucia – Juventut 25 de Septiembre (Benjamí Holanda)

15.30 h: CEF Barbera-Andalucia – Pª Blaugrana Sant Cugat ¨C¨(Infantil B)

17.00 h: CEF Barbera-Andalucia – AT Polinyà ¨A¨(Infantil A)

18.45 h: CEF Barberà Andalucia – Lliça de Vall CF (Juvenil A)

 

CAMP FUTBOL LA ROMANICA

No hi ha activitat

 

CAMP FUTBOL GESPA IEM CAN LLOBET

16.00 h: Rookies Barberà CFA – Bufals de Barcelona (Sènior femení)

 
PAVELLÓ CAN SERRA

17.30 h: UE Barberà – Palma Ait Europa (Liga EBA masc)

PAVELLÓ ELISA BADIA
10.00 h: CV Barberà CU – CVB Barça Blau A (2ona juvenil femení)
11.45 h: CV Barberà CU – CVB Barça Blau A (2ona Cadet femení)

13.30 h: BM Barberà – Les Franqueses (Alevi)

16.15 h: BM Barberà – La Llagosta (Cadet)

18.00 h: BM Barberà – Vilamajor (Sènior)

19.30 h: CEF Barberà Andalucia – Amics del Pou Nou Escorial ¨A ¨(futbol sala)

 
GIMNÁS ELISA BADIA

10.00 a 13.00 h: Entrenament Gimnás Bunkai

17.00 a 20.00 h: Entrenament More Dance

 

PISTA EXTERIOR Mª REVERTER

09.00 a 14.00 h: Patinatge

 
PAVELLÓ Mª REVERTER

09.00 a 14.00 h: Patinatge

15.30 h: UE Hoquei Barberà – UEH Barberà (Iniciació)

17.00 h: UE Hoquei Barberà – CH Lloret A(Infantil A)

 

 Diumenge 30

 

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

08.00 h: CEF Barberà Andalucia – Cerdanyola (Veterans Barbera)

10.15 h: CEF Barberà-Andalucia – Premia C.E ¨C¨ (Aleví Dortmund)

10.15 h: CEF Barberà-Andalucia – Oar Gràcia SBD E.F. ¨A¨ (Aleví Florentina)

12.00 h: CEF Barbera-Andalucia – FC Masquefa (Regional A)

14.15 h: CEF Barberà-Andalucia – Ullastrell C.F.¨A¨ (Femn Cad-Inf )

14.15 h: CEF Barberà-Andalucia – Montmelo U.E. CF ¨E¨ (Benjami Columbia)

15.30 h: CEF Barbera-Andalucia – Castellar U.E. ¨E¨ (Alevi Hamburgo)

17.00 h: CEF Barbera-Andalucia – Aqua Hotel F.C. ¨A¨ (Cadet B)

 

CAMP FUTBOL LA ROMANICA

10.00 h: CF Romanica – UF B Jabac Terrassa ¨I¨(Benjamí)

12.00 h: CF Romanica – EF Bonaire ¨A¨ (Amateur)

PAVELLÓ CAN SERRA
No hi ha activitat
 
PAVELLÓ ELISA BADIA
10.00 h: CV Barberà CU – CV Joves (2ona catalana femení)
12.00 h: CV Barberà CU – CV Gavà (1 era catalana masculina)

12.00 h: CV Barberà CU – ( 1era cadet masculí)

 
PAVELLÓ Mª REVERTER

10.15 h: UE Hoquei Barberà – CEH Sabadell (Alevi)

11.45 h: UE Hoquei Barberà – CH Santa Perpètua (Juvenil)