Activitats esportives del cap de setmana del 20 i 21 de maig

Dissabte 20

 

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

 

08.45 h: CEF Barberà Andalucia – Polinyà, At ¨B¨ ( Infant C )

10.20 h: CEF Barberà Andalucia – Manresa, CE ¨A¨ (Alev Ajax)

10.20 h: CEF Barberà Andalucia – Badia del Vallès ¨F¨ ( Alevi Fiorentina )

11.45 h: CEF Barberà Andalucia – Can Rull Rómulo CFU ¨F¨ (Benjamí Dinamarca )

11.45 h: CEF Barberà Andalucia – E.F Montcada C ¨C ¨ (Benjamí Italia )

12.45 h: CEF Barberà Andalucia – OLIMPIC Can Fatjo, CE ¨A ¨ (Prebej. Argentina)

12.45 h: CEF Barberà Andalucia – EFB Sentmenat ( Patufet Austria )

13.45 h: CEF Barberà Andalucia – UE Sabadellenca ( Patufet Bolivia )

13.45 h: CEF Barberà Andalucia – Roureda, VDF ¨B ¨ (Benjamí Grecia )

15.15 h: CEF Barberà Andalucia – u.f. b Jabac i Terrassa ¨G ¨ (Infantil D )

16.45 h: CEF Barberà Andalucia – Rubi, UE, ¨B¨ ( Juvenil C)

19.00 h: CEF Barberà Andalucia – Esc. Gava , C ¨D¨ ( Cadet A )

 

CAMP FUTBOL LA ROMANICA

No hi ha activitat

CAMP FUTBOL GESPA IEM CAN LLOBET

 

18.00 h: Rookies Barberà CFA – Reds de Terrassa   (Senior Femn)

 

PAVELLÓ CAN SERRA

No hi ha activitat

PAVELLÓ ELISA BADIA

09.00 h: BM Barberá – Cerdanyola ( Benjamil)

10.00 h: Penya Barça A – Tiana A (futbol sala Cadet)

11.00 h: Penya Barça A – Ferran Clua ¨A¨ (futbol sala Alevi)

16.30 h: BM Barberá – Poblenou ( Infantil)

18.00 h: BM Barberá – Sant Quirze  (Juvenil)

20.15 h: CV Barberà CU – AEE Institut Montserrat Taronja ( fem 3era Catalana)

 

GIMNÁS ELISA BADIA

10.00 a 13.00 h: Entrenament Gimnás Bunkai

17.00 a 20.00 h: Entrenament More Dance

 

PISTA EXTERIOR Mª REVERTER

09.00 a 14.00 h: Patinatge

 

PAVELLÓ Mª REVERTER

09.00 a 14.00 h: Patinatge

17.30 h: UE Hoquei Barberà – CH Arenys de Mar Vialser (Benjami A)

18.45 h: UE Hoquei Barberà – CP Masquefa ¨A¨ (Benjami A)

 

Diumenge 21

 

11.00 h … 29 Diada de la Bicicletada (circuit urba )

Sortida plaça de la Villa

 

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

10.15 h: CEF Barberà Andalucia – La Llagosta, CD ¨A¨ (Aleví Chelsea)

10.15 h: CEF Barberà Andalucia – La Planada ¨A¨ ( Aleví Everton )

12.00 h: CEF Barberà Andalucia – Lourdes, UD . ¨A ¨ (Regional B)

15.00 h: CEF Barberà Andalucia – Reus Deportivo, CF ¨A ¨ ( Femn Inf Alev)

16.30 h: CEF Barberà Andalucia – La Planada UD ¨A ¨ ( Femn Juv-Cad)

18.30 h: CEF Barberà Andalucia – Areny de Mar CF ¨A¨ ( Cadet B)

 

CAMP FUTBOL LA ROMANICA

No hi ha activitat
 

PAVELLÓ CAN SERRA

No hi ha activitat
 

PAVELLÓ ELISA BADIA

No hi ha activitat

  

PAVELLÓ Mª REVERTER

09.00 h: UE Hoquei Barberà – HC Sant Just ¨B¨ (Juvenil)