Activitas esportives del cap de setmana del 16 i 17 de febrer de 2019

    Dissabte 16 febrer            
                 
    CAMP DE FUTBOL ANTONI SERRA          
09,00 h   CEF Barberà-Andalucia   Cercles Sabadelles ¨C¨   Aleví Dortmund masculí Horari
09,00 h   CEF Barberà-Andalucia   Can Rull Romulo UD ¨I¨   Aleví Hamburgo masculí 08,00 h
10,30 h   CEF Barberà-Andalucia   Horta, UAT   Aleví Ajax masculí a
10,30 h   CEF Barberà-Andalucia   Tibidabo Torre Romeu UD   Benjamí Francia masculí 14,30 h
12,00 h   CEF Barberà-Andalucia   Tibidabo Torre Romeu UD   Prebenjamí Canadà masculí  
12,00 h   CEF Barberà-Andalucia   Sant Pere NordCF ¨B¨   Benjamí España masculí  
13,15 h   CEF Barberà-Andalucia   Sant Cugat FC ¨F¨   Aleví Bayern masculí  
13,15 h   CEF Barberà-Andalucia   Atletico Polinya ¨C¨   Prebenjamí Escocia masculí Horari
14,45 h   CEF Barberà-Andalucia   Roureda, VDF ¨A¨   Benjamí Grecia masculí 14,30 h
14,45 h   CEF Barberà-Andalucia   ESC: F. Bonaire ¨B¨   Benjamí Holanda Masculí a
16,15 h   CEF Barberà-Andalucia   Cerdanyola Del V. F.C. ¨C¨   Juvenil B Masculí 21,00 h
18,30 h   CEF Barberà-Andalucia   UD Lourdes ¨A¨   Juvenil C Masculì  
                 
  CAMP DE FUTBOL LA RÒMANICA        
11,30 h   La Románica C.F Base Montcada   Aleví B masculí 10,30 h
11,30 h   La Románica C.F Terrassa   Pre-Benjamí B masculí a
13,00 h   La Románica C.F C.E. Sabadell   Infantil masculí 15,15 h
 
    IEM CAN LLOBET            
                 
    des de les 16,00 h fins a les 19,30 hores            
                16,00 h
    Barbera Rookies CFA Dracs   Junior masculi a
                19,30 h
    PAVELLÓ IEM ELISA BADIA            
09,00 h   Club Voleibol Barbera Valldoreix ¨Dreamers¨   Aleví U Masculí  
09,00 h   Club Voleibol Barbera Santa Isabel   Aleví Blau Masculí  
09,00 h   Club Voleibol Barbera La Romanica INST.   Cadet Femení 08,00 h
10,45 h   Club Voleibol Barbera CV Salou   Cadet A Femení a
10,45 h   Club Voleibol Barbera Barça   Juvenil A Masculí 15,00 h
12,30 h   Club Voleibol Barbera CV Salou   Juvenil A Femení  
12,30 h   Club Voleibol Barbera Sant Cugat FC ¨G¨   Infantil A Femení  
                 
16,00 h Club Handbol Barberà   Laietà   Cadet Masculí 15,00 h
17,30 h   Club Handbol Barberà Sant Llorenç   Juvenil Masculí a
19,00 h   Club Handbol Barberà Sant Llorenç   Sénior A Masculí 22,30 h
20,45 h   Club Handbol Barberà Gavà   Sénior B Masculí  
                 
    PAVELLÓ IEM CAN SERRA           09,30 h
10,30 h   UE Basquet Barberà CB Sant Andreu Negre   Mini Masculi a
12,15 h   UE Basquet Barberà Bàsquet Sant Boi B   Junior A Masculí 14,00 h
                 
                17,30 h
19,00 h   UE Basquet Barberà Arenys Basquet   Sènior EBA Masculí a
                21,30 h
    PAVELLÓ IEM REVERTER            
                 
  2ª jornada de la lliga Nacional de rugby amb cadires de rodes.           08,00 h
09,00 h   BUC – CAI           a
11,00 h   ZUZENAK – FLM           14,00 h
13,00 h   EXHIBICIÓ BUC – MANRESA            
                15,00 h
16,00 h   BUC – ZUZENAK           a
18,00 H   CAI – FLM           20,00 h
                 
                 
PISTES DE TENNIS IEM REVERTER                
                16,00 h
16,00 A 20,00 HORES     TROBADES TENNIS ( Club Tennis Barberà )         a
                19,55 h
    Diumenge 17 febrer            
                 
    CAMP DE FUTBOL ANTONI SERRA            
                 
08,00 h   CEF Barberà-Andalucia La Celeste   Veterans And. masculí 07,30 h
10,15 h   CEF Barberà-Andalucia La Llagosta, CD ¨A¨   benjamí Colombia masculí a
10,15 h   CEF Barberà-Andalucia Badia del Vallès CD Ä   Benjamí Brasil masculí 14,30 h
12,00 h   CEF Barberà-Andalucia Odena, CE ¨A¨   Fem Sènior Femení  
14,15 h   CEF Barberà-Andalucia Castellar, U.E ¨C¨   Infantil C Masculí 14,30 h
16,00 h   CEF Barberà-Andalucia Sant Quirze del Vallés ¨C¨   Cadet B Masculí a
18,00 H   CEF Barberà-Andalucia U. C.F. Sta Perpetua ¨B¨   Juvenil A masculi 20,30 h
                 
    PAVELLÓ IEM ELISA BADIA            
                 
10,30 h   Club Voleibol Barbera VC Igualada   Sènior B Masculí 09,30 h
10,30 h   Club Voleibol Barbera frederic Mistral   Sub23 Femení a
12,30 h   Club Voleibol Barbera Olot   Sènior A Masculí 15,00 h
                 
17,00 h   Penya Barça C.F. L’Unió Sta Coloma   Infantil Masculí 16,00 h
18,15 h   Penya Barça Blanesport 83, FS ¨A¨   Juvenil Femení a
19,30 h   Penya Barça AE Badalones Neoproof   Sènior Masculí 21,30 h
              ´  
    PAVELLÓ IEM CAN SERRA            
                09,30 h
10,30 h   UE Basquet Barberà Col.legi Ave Maria   Cadet B Masculi a
12,15 h   UE Basquet Barberà Eur. Inert. School A   Cadet A Masculí 14,00 h
                 
    PAVELLÓ IEM REVERTER            
                 
    2ª jornada de la lliga Nacional de rugby amb cadires de rodes.           08,00 h
09,00 h   FLM – BUC           a
11,00 h   CAI – ZUZENAK           14,00 h
13,00 h