Activitat esportives del 18 i 19 de març de 2017

Dissabte 18 

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

09.00 h: CEF Barbera Andalucia – UE Sabadellenca (Alevi B)

09.00 h: CEF Barbera Andalucia – VDF Roureda (Aleví E)

10.30 h: CEF Barbera Andalucia – Thau Sant Cugat CE (Benjamí F)

10.30 h: CEF Barbera Andalucia – Cercle Sabadellès 1856 (Benjamí E)

11.45 h: CEF Barbera Andalucia – CFU Can Rull Rómulo Tronchoni (Prebenjamí A)

11.45 h: CEF Barbera-Andalucia – Penya Blaugrana Castellbisbal (PreBenjami C)

12.45 h: CEF Barberà Andalucia – EF Sabadell (Prebenjamí E)

12.45 h: CEF Barberà Andalucia – UD Marina Txinorris (Patufet A)

13.45 h: CEF Barberà Andalucia – UE Sant Fost (Aleví C)

13.45 h: CEF Barberà Andalucia – FC Sant Quirze Mussolets (Patufet B)

15.15 h: CEF Barbera Andalucia – CF Mirasl-Baco Unión (Infantil D)

16.45 h: CEF Barberà-Andalucia – CF Junior(Infantil B)

18.30 h: CEF Barberà Andalucia – Pª Blaugrana Sant Cugat (Juvenil C)

CAMP FUTBOL LA ROMANICA

16.30 h: CF La Romànica – Vet Barcino (Veterans) 

IEM ELISA BADIA

10.30 h: CV Barberà CU – Volei Rubí (3a Cadet fem)

10.30 h: CV Barberà CU – AEE Escola Pia Granollers (2a Cadet fem)

12.15 h: CV Barberà CU – Vòlei Rubí (3a Juvenil fem)

12.15 h: CV Barberà CU – AEE Vallbona Granollers (2a Juvenil fem)

16.00 h: CV Barberà CU – CV Vall d’Hebrón (1a cadet masc)

18.00 h: BM Barberà – Sabadell B (Infantil)

19.30 h: BM Barberà – Cerdanyola (Juvenil)

GIMNÀS ELISA BADIA

10.00 a 13.00 h: Entrenament Gimnàs Bunkai

17.00 a 20.00 h: Entrenament More Dance

PAVELLÓ CAN SERRA

09.00 h: UE Barberà – CB Nou Badia (Pre-mini masc)

09.00 h: UE Barberà – CN Terrassa (Mini fem )

10.30 h: UE Barberà – CB Sant Feliu de codines(Infantil fem promo)

10.30 h: UE Barberà – CN Sabadell (Pre-mini masc A)

12.00 h: UE Barberà – C. G.V. Badalona (cadet fem)

16.00 h: UE Barberà – La Salle Bonanova (Sots 21 masc)

 

PISTA EXTERIOR Mª REVERTER

09.00 a 14.00 h: Patinatge

PAVELLÓ MARIA REVERTER

09.00 a 14.00 h: Patinatge

16.30 h: UE Hoquei Barberà – Vilassar HC (Infantil B)

17.45 h: UE Hoquei Barberà – Vilassar HC (FEM 16)

19.00 h: UE Hoquei Barberà – HC Montbui (Júnior)

 


Diumenge 19

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

09.00 h: CEF Barberà Andalucia – CF Mirasol-Baco Unión (Aleví H)

09.45 h: CEF Barberà Andalucia – CF Ecola Esportiva Guineueta (Fem-Cad-Inf)

10.20 h: CEF Barberà-Andalucia –(CF Badalona (Benjamí A)

12.00 h: CEF Barberà-Andalucia – CF Lliça de Vall (Amateur B)

14.15 h: CEF Barberà Andalucia – FC Cerdanyola Vallès (Fem-Inf-Alev)

14.15 h: CEF Barberà-Andalucia – EF Montcada (Benjamí H)

16.00 h: CEF Barberà Andalucia – EFB Ripollet AD (Juvenil B)

18.00 h: CEF Barberà Andalucia – CF Ciudad Cooperativa (Cadet A)

CAMP FUTBOL LA ROMANICA

No hi ha activitat

PAVELLÓ CAN SERRA

18.00 h: UE Barberà – CB Quart (Lliga EBA)

19.30 h: UE Barberà – CB Vilassar de Dalt (sènior)

PAVELLÓ ELISA BADIA

10.00 h: CV Barberà CU – CV Gavà (2a Sènior fem)

10.00 h: CV Barberà CU – CV Begues (1a Sènior masc A)

12.00 h: CV Barberà CU – CV Sant Martí (1a Sènior Masc B)

PAVELLÓ Mª REVERTER

09.00 h: UE Hoquei Barberà – Mollet HC (Aleví)

10.15 h: UE Hoquei Barberà – CT Barcino (Benjamí A)

11.30 h: UE Hoquei Barberà – CH Castellet (Prebenjamí B)

12.45 h: UE Hoquei Barberà – Andorra HC (Infantil A)

15.30 h: UE Hoquei Barberà – CHP Sant Feliu (Iniciació)

16.45 h: UE Hoquei Barberà – Jesús, Maria i Josep (Benjamí B)

18.00 h: UE Hoquei Barberà – CP Malgrat (2 CAT)