Activitats esportives a Barberà els propers dissabte i diumenge, 13 i 14 de maig

Dissabte 13

 

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

09.00 h: CEF Barbera-Andalucía – EF Sabadell ¨D¨ (Aleví Girondins)

09.00 h: CEF Barberà-Andalucía – Sant Cugat Esport, F.C. ¨G¨ (Benjamí Francia)

10.30 h: CEF Barberà-Andalucía – UFB Jabac i Terrassa ¨F¨ (Benjamí Brasil)

10.30 h: CEF Barberà-Andalucía – Can Rull Rómulo Tronchoni CF (Benjamí España )

11.45 h: CEF Barberà-Andalucía – Castellar UE ¨A¨ (Prebenjamí Bélgica)

11.45 h: CEF Barberà-Andalucía – Marina UD ¨E¨ (Prebenjamí Dubai)

12.45 h: CEF Barberà-Andalucía – Mirasol-Baco UCF ¨C¨ (Benjamí Holanda)

12.45 h: CEF Barberà-Andalucía – Marina UD ¨C¨ (Prebenjamí Escocia )

14.15 h: CEF Barberà Andalucía – Tibidabo Torre Romeu UD ¨A¨ (Infantil A)

15.45 h: CEF Barberà-Andalucía – Oar Gràcia SBD EF ¨A¨ ( Cad C )

17.45 h: CEF Barberà-Andalucía – Sant Quirze Valles F.C ¨D¨ (Infantil B)

19.15 h: CEF Barberà Andalucía – Vilassar Mar, U.E. ¨B¨ (Cadet B )

CAMP FUTBOL LA ROMANICA

No hi ha activitat

PAVELLÓ CAN SERRA

09.00 h: UE Barberà – C.B Sant Just (Pre-iMini)

10.30 h: UE Barberà – CB Roda (Infant Femn )

PAVELLÓ ELISA BADIA               Finals territorials de minivolei i volei

09.00 h:      Osona – Barna Nord

Vallés Occd Sud – Barna Sud

Anoia – Vallès Occ Sud

11.15 h:      Final guayador semi única – Anoia

Final Cadet Vallès Occ Sud – Barna Sud

Final guanyador semi únic – Barna Nord

16.45 h: BM Barberà – Cerdanyola (Cadet)

18.30 h: BM Barberà – Sarrià de Ter  (Alevi)

GIMNÁS ELISA BADIA

10.00 a 13.00 h: Entrenament Gimnás Bunkai

17.00 a 20.00 h: Entrenament More Dance

 

PAVELLÓ Mª REVERTER

09.00 a 12.00 h: Patinatge

12.00 a 14.00 h: Ass. Discapacitats de Barberà

PISTA EXTERIOR Mª REVERTER

09.00 a 14.00 h: Patinatge

 16.00 h: UE Hoquei Barberà – CH Arenys de Mar ( 1 Cat Femn )

17.30 h: UE Hoquei Barberà – Cambrils CH (Júnior)

 

Diumenge 14

 

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

08.00 h: CEF Barberà Andalucía – V. Guitart (Veterans Barberà)

10.15 h: CEF Barbera-Andalucía – UFB Jabac i Terrassa ¨E¨ (Aleví Bayern)

10.15 h: CEF Barbera-Andalucía – Esc de Llavanerers, CF ¨B¨ (Aleví Dortmund)

12.00 h: CEF Barbera-Andalucía – Sant Andreu de la Barca ¨B¨ (Regional A)

14.15 h: CEF Barberà-Andalucía – La Planada, UD ¨B¨ (Alevi Fiorentina)

14.15 h: CEF Barberà-Andalucía – Molletense, UD ¨C¨ (Benjami Colombia)

16.00 h: CEF Barberà Andalucía – Joanenc, FC ¨A¨ (Femn Juv Cad)

18.00 h: CEF Barbera-Andalucía – Lourdes UD ¨A¨ (Juvenil A)

 

CAMP FUTBOL LA ROMANICA

10.00 h: CF Romànica – Sabadell Nord, CF ¨D¨ (Benjamí)

12.00 h: CF Romànica – Masquefa F.C ¨A¨ (Amateur)

 

PAVELLÓ CAN SERRA

16.00 h: UE Barberà – C.B la Salle Horta (Mini-femn)

17.30 h: UE Barberà – CB Nou Badia (C.C. Sots 21 masc A)

19.30 h: UE Barberà – C.B Guinardo ( 2 categoria Masc)

 

PAVELLÓ ELISA BADIA

10.00 h: CV Barberà CU – Vòlei Rubí ¨B¨ ( Infant fem)

10.00 h: CV Barberà CU – CVB Barça Grana ( Senior Femn)

12.00 h: CV Barberà CU – Bioaire Balàfia Vòlei Lleida ( Cadet Masc )

12.00 h: CV Barberà CU – CV Arenys (Senior Masc )

18.00 h: BM Barberà – Sarrià de Ter B (Senior)

PAVELLÓ Mª REVERTER

10.00 h: UE Hoquei Barberà – CP Taradella A (Prebenjamí A )

11.15 h: UE Hoquei Barberà – CP Manresa (Prebenjamí B)

12.30 h: UE Hoquei Barberà – CH Vila-Sana (Femn 16 )