Activitats esportives del 16 i 17 de setembre

Dissabte 16

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

09.00 h CEF Barberà-Andalucia – Vila Olímpica Club E. ¨B¨ ( Aleví Ajax )

09.00h CEF Barberà-Andalucia – Vila Olímpica Club E ¨G¨ (Aleví Girondins)

10.30 h CEF Barberà-Andalucia – Masnou CD ¨A¨ (Benjamí Colòmbia)

10.30 h CEF Barberà-Andalucia – Manlleu AEC ¨F¨ (Benjamí Holanda)

11.45 h CEF Barberà-Andalucia – Lliça de Vall CF ¨A¨ (Benjamí Brasil)

11.45 h CEF Barberà-Andalucia – Masnou CD ¨B¨ (Prebenjamí Bèlgica

12.45 h CEF Barberà-Andalucia – Molletense, UD ¨E¨ (Benjamí Itàlia)

13.00 h CEF Barberà-Andalucia – Manresa, CE ¨A¨ ( Fem Inf-Alev )

15.00 h CEF Barberà-Andalucia – F.E. Atlètic Vilafranca . ¨A ¨ (Infant A)

16.30 h CEF Barberà-Andalucia – Cubelles CF ¨A¨ (Fem Juv-Cad)

18.15 h CEF Barberà-Andalucia – Esc.F. Sant Feliu Guixols ¨A¨ (Juvenil A)

20.00 h CEF Barberà-Andalucia – Rubí, UE (Cadet C)

PAVELLÓ ELISA BADIA

09.00 h: CBM Barberà – Amistós (Prebenjamí)

10.15 h: CBM Barberà – Amistós (Aleví)

11.30 h: CBM Barberà – Amistós Rubí (Infantil)

12.45 h: CBM Barberà – Amistos Sant Cugat ( Cadet )

17.00 h: CBM Barberà – Sant Feliu Sant Llorenç ( Cadet )

18.30 h: CBM Barberà – Palautordera ¨B ¨ ( Sénior A )

20.00 h: CBM Barberà – Sant Joan Despí ¨B ¨ ( Sénior B )

PAVELLÓ CAN SERRA

09.30 h: UE Barberà – CN Terrassa ( mini Femn)

09.30 h: UE Barberà – Creu Alta ( Infant Femn )

11.00 h: UE Barberà – CB Cerdanyola ¨C¨(Infantil Masc)

11.00 h: UE Barberà – CN Terrassa ( Cadet Femn)

12.30 h: UE Barberà – CN Terrassa (Junior Fem)

16.30 h: UE Barberà – Creu Alta ( Infant Masc)

16.30 h: UE Barberà – CN Terrassa ( Cadet fem )

18.00 h: UE Barberà – CB Parets ( Sub25 Fem)

19.30 h: UE Barberà – CB Mollet ( Senior fem)

PISTA EXTERIOR Mª REVERTER

09,00 a 14,00 H : Patinatge

PAVELLÓ Mª REVERTER

09,00 a 14,00 H : Patinatge

17.00h UE Hoquei Barberà– St Perpetua B ( Prebenjamí A )

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

Diumenge 17

08.00 h CEF Barberà-Andalucia – APSM Sant Antoni ( Veterans Andalucia )

10.15 h CEF Barberà-Andalucia – Badia del Vallès CD ¨A¨ ( Aleví Ajax )

10.15 h CEF Barberà-Andalucia – Sabadell FC, CE ¨A¨ ( Aleví Bayern )

12.00 h CEF Barberà-Andalucia – Junior, CF ¨B¨ ( Regional A )

14.15 h CEF Barberà-Andalucia – Sant Cugat F.C ¨C¨ (Benjamí Alemania )

15.45 h CEF Barberà-Andalucia – E.F. Montcada, C F ¨A¨ (Inf D )

17.00 h CEF Barberà-Andalucia F.E. Atletic Vilafranca . ¨B ¨ ( Juvenil A )

19.00 h CEF Barberà-Andalucia – Sabadell FC, C.E ( Femn Juv-Cadet )

PAVELLÓ ELISA BADIA

10.00 h: CBM Barberà – Oar Gracia ( Veterans amistos )

11.30 h: CBM Barberà – 3r-4º Lloc torneig Ciutat de Barberà

13.00 h: CBM Barberà – Final torneig

PAVELLÓ CAN SERRA

09.00 h: UE Barberà – Creu Alta ( Preinfant Masc)

09.00 h: UE Barberà – Creu Alta ( Preinfant Masc )

10.30 h: UE Barberà – Maristes Rubi ( Cadet Masc)

12.00 h: UE Barberà – Qbasquet ( Junior Masc)

16.00 h: UE Barberà – Creu Alta ( Mini Masc)

16.00 h: UE Barberà – Maristes Rubi (( Mini Masc )

18.00 h: UE Barberà – C.B. Cerdanyola al Dia A ( Senior Liga EBA )

19.30 h: UE Barberà – UE Sant Cugat ¨B¨ ( Senior 1ª Catalana)

PISTES DE PETANCA CAN AMIGUET

09.00 A 4.00 H: Club Petanca Barberà – Unión Ca N´Anglada CP A (4ª divisió )

PISTES DE PETANCA CAN SERRA

09.00 a 4.00 h: Club Petanca Barberà – Can Bassa CP (4ª divisió)

Font : Ajuntament de Barberà del Vallès