Activitats esportives del 2-3 i 4 de juny

Divendres 2 de juny

 

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

19.00 h: CEF Barberà Andalucia – Alella C.F. (Debutants)

19.00 h: CEF Barberà Andalucia – Sabadell Nord CF (Debutants)

19.45 h: CEF Barberà Andalucia – EFB Ripollet , AD (Debutants)

 

Dissabte 3 de juny

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

09.30 h: CEF Barberà Andalucia – Martorelles, CF (Prebenjamí)

09.30 h: CEF Barberà Andalucia – Rubi, UE (Prebenjami)

10.00 h: Martorelles, CF – Prat, AE (Prebenjamí)

10.00 h: Rubí, UE– Vila Olimpica C. (Prebenjamí)

10.30 h: CEF Barberà Andalucia –   Prat, A.E  ( Prebenjamí)

10.30 h: CEF Barberà Andalucia – Vila Olimpica C. ( Prebenjamí)

11.00 h: CEF Barberà Andalucia – Mercantil, CE (Prebejamí)

11.00 h: CEF Barberà Andalucia – Mollet UE, CE (Prebejamí)

11.30 h: Mercantil, CE – Cornella, UD (Prebenjamí)

11.30 h: Mollet u.e , CF – SanFeliuenc, FC  (Prebenjamí)

12.00 h: CEF Barberà Andalucia – Cornella, UD (Prebenjamí)

12.00 h: CEF Barberà Andalucia – SantFeliuenc, FC (Prebenjamí)

12.30 h: CEF Barberà Andalucia – Sabadell F.C, C.E.   (Prebenjamí)

12.30 h: CEF Barberà Andalucia – Mercantil, CE (Prebenjamí)

13.00 h: CEF Barberà Andalucia – FB Terrassa C.E (Prebenjamí)

13.00 h: Mercantil, CE – Fundació p.CE Júpiter (Prebenjamí )

13.30 h: CEF Barberà Andalucia – FB Terrassa C.E (Prebenjamí)

13.30 h: Mercantil, CE – Fundació p.CE Júpiter (Prebenjamí)

16.30 h: CEF Barberà Andalucia – Catalonia UB (Benjamí)

16.30 h: Sant Andreu, UE – Granollers EC (Benjamí)

17.10 h: Catalonia UB – FE Atlètic Vilafranca  (Benjamí)

17.10 h: Vilanova Geltúu CF – Granollers EC (Benjamí)

17.40 h: CEF Barberà Andalucia – FE Atlètic Vilafranca  (Benjamí)

17.40 h: Sant Andreu, UE – Vilanova Geltrú CF (Benjamí)

18.20 h: 5º i 6º  Classificat  (Benjamí)

19.00 h: 3º i 4º  Classificat  (Benjamí)

19.00 h: Final  (Benjamí)

19.45 h: Lliurament de premis

 

PISTES DE TENNIS

 

09.00 a 13.00 h: Cloenda Escola de tennis

CAMP FUTBOL LA ROMANICA

10.00 h: CF La Romànica – CF Mercantil CE (Benjami)

10.00 h: CEF Barberà Andalucia – Sabadell Nord CF (Benjami)

10.45 h: CEF Barberà Andalucia – CF Mercantil CE (Benjami)

10.45 h: Sabadell Nord CF – Canovelles UE (Benjami)

11.30 h: CF La Romànica – CEF Barberà Andalucia  (Benjami)

11.30 h: CF Mercantil CE – Canovelles UE (Benjami)

12.15 h: CF La Romànica – Canovelles UE  (Benjami)

12.15 h: CF Mercantil CE – Sabadell Nord CF (Benjami)

13.00 h: CF La Romànica – Sabadell Nord CF  (Benjami)

13.00 h: CEF Barberà Andalucia – Canovelles UE (Benjami)

13.45 h: Lliurament de premis (horari estimat )

 

PAVELLÓ ELISA BADIA

16.30 h: BM Barberà – CH Gavà  ( Infantil)

18.00 h: BM Barberà – La Llagosta  ( Juvenil)

GIMNÁS ELISA BADIA

17.00 a 20.00 h: Entrenament More Dance

 

PISTA EXTERIOR Mª REVERTER

09.00 a 14.00 h: Patinatge

PAVELLÓ Mª REVERTER

09.00 a 12.00 h: Patinatge

12.00 a 14.00 h: Ass. Discapacitats de Barberà

16.00 h: UE Hoquei Barberà – CP Riudebitlles (2CAFEM)

17.15 h: UE Hoquei Barberà – CP Manlleu B ( fem16 )

19.00 h: UE Hoquei Barberà – CP Malgrat ( 2Cat )

 

 

 

 

 

 

Diumenge 4 de juny

 

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

 

09.30 h: CEF Barberà Andalucia – Sabadellenca, UE (benjamí)

09.30 h: CEF Barberà Andalucia – Martorelles, CF (benjamí)

10.00 h: Sabadellenca, – Palau Solita i Pl., FC (benjamí)

10.00 h: Martorelles, CF – Arenys de mar, CF   (benjamí)

10.30 h: CEF Barberà Andalucia – Palau Solita i Pl., FC   (benjamí)

10.30 h: CEF Barberà Andalucia – Arenys de mar, CF     (benjamí)

11.00 h: 3º i 4º Clasificat  (Benjamí )

11.00 h: Final (benjamí)

11.30 h: CEF Barberà Andalucia – Mollet UE,CE  (benjamí)

11.30 h: CEF Barberà Andalucia – SanFeliuenc, FC  (benjamí)

12.00 h: SanFeliuenc, FC – Santvicenti, CF   (benjamí)

12.00 h: Mollet UE, CF – Artes, FC   (benjamí)

12.30 h: CEF Barberà Andalucia –  Artes, FC   (benjamí)

12.30 h: CEF Barberà Andalucia –  Santvicenti, CF   (benjamí)

13.00 h: 4º i 3º Clasificat  (Benjamí )

13.00 h: Final (benjamí)

16.00 h: CEF Barberà Andalucia –  Sabadell FC, CE  (benjamí)

16.00 h: CEF Barberà Andalucia –  FB Terrassa CE  (benjamí)

16.30 h: CEF Barberà Andalucia –  Sant Gabriel, CD  (benjamí)

16.30 h: CEF Barberà Andalucia –  Fund. Esportiva Grama  (benjamí)

17.00 h: Sabadell FC, CE   –  Sant Gabriel, CD  (benjami)

17.00 h: FB Terrassa CE    –  Fund. Esportiva Grama  (benjamí)

17.30 h: 3º i 4º Clasificat  (Benjamí )

17.30 h: Final (benjamí)

 
PAVELLÓ Mª REVERTER

10.00 h: UE Hoquei Barberà – CH Mataró B (Benjamí B)

11.30 h: UE Hoquei Barberà – Ribes CP B ( 1Cat fem)

13.00 h: UE Hoquei Barberà – CH Sant Just A (Aleví)