Activitats esportives del 23 i 24 de setembre

 Dissabte 23

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

10.30 h CEF Barberà-Andalucia –   Can Rull Romulo CFU ¨F¨( Benjamí Dinamarca )

11.45 h CEF Barberà-Andalucia –   Cerdanyola Vallès FC ¨C¨ (Pre-Benjamí Canadá )

11.45 h CEF Barberà-Andalucia – EFBA Japón ( Benjamí Grecia )

12.45 h CEF Barberà-Andalucia –   Sant Celoni UE ¨G¨ ( Aleví Girondins )

12.45 h CEF Barberà-Andalucia –   Sant Celoni UE ¨F¨ ( Aleví Hamburgo )

15.45h CEF Barberà-Andalucia –   Pª Barc. Barcino , CE ( Cad C )

17.30h CEF Barberà-Andalucia –   Sant Pere Nord, CF ¨B¨ ( Juvenil B )

PAVELLÓ ELISA BADIA

10.00 h: CBM Barberà – Maristas de Rubí ( Benjamí )

11.00 h: CBM Barberà – Maristas de Rubí ( Aleví )

16.00 h: CV Barberà CU- Ítaca Manresa ( Senior )

17.50 h: Presentación Equip Divisió d´Honor Catalana

18.00 h: ítaca Manresa – CN Sabadell   ( Senior )

20.00 h: CV Barberà CU- CN Sabadell   (   Senior )

PAVELLÓ CAN SERRA

Instal.lació tancada

PISTA EXTERIOR Mª REVERTER

09,00 a 14,00 H : Patinatge

PAVELLÓ Mª REVERTER

09.00 a 12.00 h: Patinatge

12.00 a 14.00 h: Ass. Discapacitats de Barberà

17.30 h UE Hoquei Barberà– UE Horta ( Juvenil B )

19.00 h UE Hoquei Barberà–   Cerdanyola CH ( 2 Catalana Senior )

 Diumenge 24

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

 

08.00 h CEF Barberà-Andalucia –  L´Ametlla ( Veterans Barberà )

10.15 h CEF Barberà-Andalucia – Sant Celoni UE ¨B¨ (Alev Ajax )

12.00 h CEF Barberà-Andalucia –   Montsant de la Peira, UD. ¨A¨   ( Regional B )

14.15h CEF Barberà-Andalucia –   Gava Mar , FC ¨C¨ ( Benjami Brasil )

14.15h CEF Barberà-Andalucia –   Sabadell FC ¨C¨ ( Fem Inf Ale )

15.30 h CEF Barberà-Andalucia –   Vila Olimpica CE . ¨C¨ ( Infantil C )

17.00 h CEF Barberà-Andalucia –   Santboia FC ¨A¨ ( Femn Juv-cad )

18.45 h CEF Barberà-Andalucia –   Martinec, F.C . ¨A¨ ( Cadet A )

PAVELLÓ ELISA BADIA

10.00 h: CBM Barberà – Sant Llorenç B ( 1ª Catalana Infantil A )

11.30 h: CBM Barberà – La Garriga ( 1ª Catalana Cadet )

13.00 h: CBM Barberà – Rubí ( Amistos Sénior B )

PAVELLÓ CAN SERRA

Instal.lació tancada

 

PAVELLÓ Mª REVERTER

09.00 h UE Hoquei Barberà– Mollet HC ( iniciació )

10.00 h UE Hoquei Barberà– CH Arenys de Mar ( Benjami A )

11.00 h UE Hoquei Barberà– UE Horta ( Ncat ) ( Nacional Catalana )

PISTES DE PETANCA CAN AMIGUET

09.00 A 4.00 H: Club Petanca Barberà – Els estalvis Cardedeu CP   (3ª divisió )

Font: Ajuntament de Barberà del Vallès