Activitats esportives del 31 de març, 1 i 2 d’abril

Divendres 31 març

 

PAVELLÓ Mª REVERTER

20.30 h: UE Hoquei Barberà – CP Tordera (Benajmí B)

21.30 h: UE Hoquei Barberà – HC Palua Plegamans (2CAT)

 

 Dissabte 1 d’abril


CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

09.00 h: CEF Barberà Andalucia – UD Cornellà (Benjamí A)

09.00 h: CEF Barberà Andalucia – CF La Romànica (Benjamí E)

10.15 h: CEF Barberà Andalucia – CE Sabadell FC (Aleví E)

10.15 h: CEF Barberà Andalucia – UD Castellar (Benjamí H)

11.45 h: CEF Barberà Andalucia – EF Sabadell (Prebejanmí A)

11.45 h: CEF Barberà Andalucia – Can Rull Rómulo Tronchoni CFU (Prebenjamí C)

12.45 h: CEF Barberà Andalucia – EF Montcada (Aleví C)

12.45 h: CEF Barberà Andalucia – Pª Blaugrana Sant Cugat (Benjamí F)

14.00 h: CEF Barberà Andalucia – CD Badia del Vallès (Prebenjamí E)

14.00 h: CEF Barberà Andalucia – UD Sabadellenca (Patufet B )

15.30 h: CEF Barberà Andalucia – EFB Ripollet (Infantil B)

17.15 h: CEF Barberà Andalucia – Barcelonista Terlenka Club (Cadet A)
19.15 h: CEF Barberà Andalucia – EF Viladecavalls (Juvenil C)

CAMP FUTBOL LA ROMANICA

16.30 h: CF La Romànica – La Planada (Veterans)

CAMP FUTBOL GESPA IEM CAN LLOBET

11.00 h. Rookies Barberà CFA – Bocks d’Argentona (Júnior masc)

17.00 h: Rookies Barberà CFA – Terrassa Reds (femení)

PAVELLÓ CAN SERRA

09.00 h: UE Barberà – Pacalm B (Mini femení trofeu Nesquik)

09.00 h: UE Barberà – CE Valldemia (Pre-mini masc)

09.00 h: UE Barberà – CB Nou Badia (Mini masc)

10.30 h: UE Barberà – Basquet Nou Barris CT (Fem promoció)

10.30 h: UE Barberà – EB Rosella (Pre-mini)

12.30 h: UE Barberà – Sferic Terrassa C (Sots 21)

16.00 h: CV Barberà – Balàfia Vòlei Lleida (1a Nacional masc)

18.15 h: BM Barberà – BMB Vilanova i la Geltrú (infantil)

19.45 h: BM Barberà – Cornellà (Cadet)

 
PAVELLÓ ELISA BADIA

08.00 – 13.30 h: Campionat de kárate Chi kan

15.00 – 21.00 h: Campionat de kárate Chi kan

 

PISTA EXTERIOR Mª REVERTER

09.00 a 14.00 h: Patinatge

PAVELLÓ Mª REVERTER

09.00 a 14.00 h: Patinatge

16.15 h: UE Hoquei Barberà – CP Malgrat (Fem 16)

17.30 h: UE Hoquei Barberà – HP Tona (Infantil B)

  Diumenge 2

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

09.45 h: CEF Barberà Andalucia – Castellar UD (Fem Cad Inf)

09.45 h: CEF Barberà Andalucia – CE Europa (Fem. Inf. Alev)

12.00 h: CEF Barberà Andalucia – Ametlla Assoc. Esp.(Regional B)

14.15 h: CEF Barberà Andalucia – FC Sant Quirze (Aleví B)

14.15 h: CEF Barberà Andalucia – Cercle Sabadellés 1856 (Aleví H)

16.00 h: CEF Barberà Andalucia – Can Rull Rómulo Tronchoni (Infantil C)

17.45 h: CEF Barberà Andalucia – FC Sant Quirze (Juvenil B)

CAMP FUTBOL LA ROMANICA

No hi ha activitat

CAMP FUTBOL GESPA IEM CAN LLOBET

10.30 h. Rookies Barberà CFA – Murcia Cobras (Sènior masc)

 

PAVELLÓ ELISA BADIA

08.00 -14.00 h: Campionat de kárate Chi kan

 

PAVELLÓ CAN SERRA

09.00 h: UE Barberà – Roger’s CB Vilassar de Dalt (Cadet fem)

10.30 h: UE Barberà – (júnior fem)

12.00 h: UE Barberà – Basquet Pia Sabadell (Sots 21 fem)

16.00 h: UE Barberà – Centre Católic l’Hospitalet (Mini masc)

18.00 h: UE Barberà – BC Morabanc Andorra (Lliga EBA)
19.30 h: UE Barberà – CB Argentona (Sènior B)
PAVELLÓ Mª REVERTER

09.00 h: UE Hoquei Barberà – CH Vila-Seca (Júnior)

10.15 h: UE Hoquei Barberà – CP Cubelles (Iniciació)

11.30 h: UE Hoquei Barberà – CP Tordera (Aleví)

12.45 h: UE Hoquei Barberà – HC Palau Plegamans (1CAT fem)

16.00 h: UE Hoquei Barberà – CP Monjos (Benjamí A)

17.15 h: UE Hoquei Barberà – CP Manresa (2CAT fem)