Activitats Esportives del 8 i 9 d’abril

Dissabte 8

 

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

09.00 h: CEF Barbera-Andalucia – CE Sabadell CF (Aleví G)

09.00 h: CEF Barberà-Andalucia – CD Pomar (Aleví D)

10.30 h: CEF Barberà-Andalucia – UD La Planada (Benjamí D)

10.30 h: CEF Barberà-Andalucia – CF Ripollet (Benjami B)

11.45 h: CEF Barberà-Andalucia – EF Sabadell (Prebenjamí B)

11.45 h: CEF Barberà-Andalucia – EF Bonaire (Prebenjamí D)

12.45 h: CEF Barberà-Andalucia – UE Sant Fost (Benjami C)

12.45 h: CEF Barberà-Andalucia – Can Rull Rómulo Tronchoni CFU (Prebenjamí F)

14.00 h: CEF Barberà Andalucia – FC Cerdanyola Vallès (Infantil B)

15.30 h: CEF Barberà-Andalucia – Femení Manu Lanzarote CF(Fem-Juv-Cad)

17.25 h: CEF Barberà-Andalucia – UD Cirera (Cadet B)

19.15 h: CEF Barberà Andalucia – Ripollet (Veterans Barberà)

 

CAMP FUTBOL LA ROMANICA

No hi ha activitat

PAVELLÓ CAN SERRA
09.00 h: Penya Barça A – AEE Badia (futbol sala)

10.00 h: Penya Barça B – Companys (futbol sala)

PAVELLÓ ELISA BADIA
09.00 h: BM Barberà – OAR Gràcia Sabadell (Aleví)

10.15 h: CV Barberà CU – CV Mataró (2a cadet femení)

12.00 h: CV Barberà CU – CV Mataró (2a juvenil femení)

18.00 h: BM Barberà – Escola Pia Granollers (Sènior)

19.30 h: CEF Barbera-Andalucia – CE Alheña (Futbol Sala)
GIMNÁS ELISA BADIA

10.00 a 13.00 h: Entrenament Gimnás Bunkai

17.00 a 20.00 h: Entrenament More Dance

 
PAVELLÓ Mª REVERTER

16.00 a 24.00 h: Festival Patinatge

PISTES DE PETANCA CAN AMIGUET

09.00 a 14.00 h: Club Petanca Barberà – Serra Camaro (Lliga Vallès)

 

  Diumenge 9

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

08.00 h: CEF Barberà Andalucia – V. Escorpio (Veterans Andalucia)

10.00 h: CEF Barbera-Andalucia – CE Mercantil (Infantil A)

12.00 h: CEF Barbera-Andalucia – EF Bonaire (Regional A)

14.15 h: CEF Barberà-Andalucia – Gimnàstic Manresa (Alevi A)

14.15 h: CEF Barberà-Andalucia – EF Base Ripollet (Aleví F)

15.45 h: CEF Barberà Andalucia – UE Rubí (Cadet C)

17.45 h: CEF Barbera-Andalucia – CF Mollet UE (Juvenil A)

 

CAMP FUTBOL LA ROMANICA

10.00 h: CF Romanica – CE Sabadell FC (Benjamí)

12.00 h: CF Romanica – CD Can Perallada (Amateur)

 

PAVELLÓ CAN SERRA

No hi ha activitat

 
PAVELLÓ ELISA BADIA

No hi ha activitat

PAVELLÓ Mª REVERTER

16.00 a 24.00 h: Festival Patinatge