ACTIVITATS ESPORTIVES DEL CAP DE SETMANA DEL 18 i 19 de maig

                 
                 
                 
                 
                 
    Dissabte 18 de maig            
                 
    CAMP DE FUTBOL ANTONI SERRA            
                 
09,00 h   CEF Barberà-Andalucia   Sabadell Nord C.F. ¨B¨   Aleví Ajax masculí Horari
09,00 h   CEF Barberà-Andalucia   Pª Blaugrana Sant Cugat E   Aleví Everton masculí 08,00 h
10,30 h   CEF Barberà-Andalucia   U,F.B Jabac i Terrassa ¨G   Benjamí Brasil masculí a
10,30 h   CEF Barberà-Andalucia   Castellar, U.E. ¨C¨   Benjamí Grecia masculí 14,30 h
12,00 h   CEF Barberà-Andalucia   San Cristobal, CP ¨A¨   Prebenjamí Argentina masculí  
12,00 h   CEF Barberà-Andalucia   Sant Quirze del Vallès ¨B¨   Prebenjamí Bélgica masculí  
13,15 h   CEF Barberà-Andalucia   Mercantil, CE ¨C¨   Prebenjamí Dubai masculí  
13,15 h   CEF Barberà-Andalucia   Atl. Polinya ¨B¨   Prebenjamí Escocia masculí Horari
15,30 h   CEF Barberà-Andalucia   CF Can Rull Tronchoni ¨B¨   Infantil A masculí 14,30 h
17,15 h   CEF Barberà-Andalucia   Sabadellenca, UE. ¨B¨   Infantil B masculí a
19,00 h   CEF Barberà-Andalucia   Lliça D’Amunt, CE ¨A¨   Cadet A masculí 21,30 h
                 
  CAMP DE FUTBOL LA RÒMANICA        
10,30 h   La Románica C.F Sant Lorenzo   Prebenjamí B masculí 09,30 h
11,30 h   La Románica C.F Badia   Aleví B masculí a
13,00 h   La Románica C.F Badia   Infantil masculí 18,30 h
16,00 h   La Románica C.F V.Anglada   Veterans masculí  
    PAVELLÓ IEM ELISA BADIA            
                08,00 h
08,00 h a 15,00 h               a
      Jornada Comarcal De Voleibol       15,00 h
                 
                 
16,15 h   Club Handbol Barberà Parets   Cadet Masculí 15,00 h
18,00 h   Club Handbol Barberà Les Franqueses   Sènior A Masculí a
19,45 h   Club Handbol Barberà Gavà ¨C¨   Sénior B Masculí 22,30 h
        `        
    PAVELLÓ IEM CAN SERRA            
                 
09,00 h   UE Basquet Barberà Sferic Terrassa 3   Mini Masculí 08,00 h
10,30 h   UE Basquet Barberà CB Sentmenat   Mini Masculi a
12,30 h       Trobades de baquet       14,30 h
                 
16,00 h   UE Basquet Barberà CB Montpedrós Blau   Pre-Infantil Femení 15,00 h
17,30 h   UE Basquet Barberà CB Vallirana   Cadet Femení a
                19,30 h
                 
    INSTAL·LACIONS ESPORTIVES CAN LLOBET            
                 
09,00 A 13,00 H     Rookies-Bufals-Pagesos-   Flag Femení 08,00 h
                a
15,00 h   Barberà Rookies VS Hornets de Zaragoza   Junior Femeni 18,30 h
                 
                 
    PISTA EXTERIOR IEM REVERTER            
                 
08,55 h a 14,00 h       Patinatge Barberà      
    PISTE DE TENNIS            
                16,00 h
16,00 h a 19,45 h       Trobades de Tennis       a
                19,45 h
    PAVELLÓ IEM REVERTER            
                 
08,55 h a 14,00 h       Patinatge Barberà      
                 
16,00 h   UEH Barberà Ribes CP B   Prebenjamí B Masculí  
17,00 h   UEH Barberà HC Sentmenat A   Benjamí Brasil Masculí 15,00 h
17,45 h   UEH Barberà FC Martinec   PB-Iniciació Masculí a
18,00 h   UEH Barberà CP Vilafranca   Sénior Femení 19,30 h
                 
    Diumenge 19 de maig            
                 
                 
    CAMP DE FUTBOL ANTONI SERRA            
                09,00 h
10,15 h   CEF Barberà-Andalucia   U.C.F. Ssnt. Perpetua ¨B¨   Benjamí Colombia masculí a
10,15 h   CEF Barberà-Andalucia   Ripollet, C.F. ¨B¨   Aleví Fiorentina masculí 14,30 h
12,00 h   CEF Barberà-Andalucia   Tibidabo Torre Romeu ¨A¨   Regional A masculí  
15,00 h   CEF Barberà-Andalucia   Partit AA/AC   Infantil D Masculí 14,30 h
16,45 h   CEF Barberà-Andalucia   Rubi, U.E. ¨D¨   Cadet B Masculí a
18,40 h Benjamí Colombia     Espanyol, R.C.D. ¨B¨   Juvenil A Femení 21,30 h
                 
    PAVELLÓ IEM CAN SERRA            
                 
09,00 h   UE Basquet Barberà   CE Maristes sant-Les-Corts   Cadet Femení 80,00 h
10,30 h   UE Basquet Barberà Vilanova Del camí   Junior Masculí a
12,00 h   UE Basquet Barberà European Int. School   Infantil Masculi 14,00 h
                 
    PAVELLÓ IEM REVERTER            
                10,00 h
11,00 h   UEH Barberà CH lloret   2Cat B Masculí a
12,30 h   UEH Barberà CP Vic   Fem 16 Femení 14,00 h
                 
    PAVELLÓ IEM ELISA BADIA            
                 
09,00 h   Club Voleibol Barberà Ametlla   Cadet A Femení  
10,45 h   Club Voleibol Barberà Ametlla   Juvenil A Femení  
10,45 h   Club Voleibol Barberà CVVH Groc   Infantil A Femení 08,00 h
12,30 h   Club Voleibol Barberà CV Mataró   Sènior A Femení a
12,30 h   Club Voleibol Barberà Balàfia Lleida   Juvenil A Masculí 19,00 h
15,00 h   Club Voleibol Barberà Ametlla B   Sub23 Femení  
                 
17,00 h   Penya Barça Barberà CFS Montcada ¨B¨   Infantil Masculí