ACTIVITATS ESPORTIVES DEL CAP DE SETMANA : 14 i 15 de gener 2017

 Dissabte 14

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

09.00 h: CEF Barberà-Andalucia – Cercle Sabadelles 1856 (Aleví E)

09.00 h: CEF Barberà-Andalucia – UFB Jabac i Terrassa (Alevi A)

10.30 h: CEF Barberà-Andalucia – CF Mirasol-Baco (Benjami I)

10.30 h: CEF Barberà-Andalucia – UD Tibidabo Torre Romeu (Benjami D)

11.45 h: CEF Barberà-Andalucia – CE Sabadell FC (Prebenjamí A)

11.45 h: CEF Barberà-Andalucia – CN Terrassa (Prebenjamí C)

12.45 h: CEF Barberà-Andalucia – UE Sabadellenca (Prebenjamí F)

12.45 h: CEF Barberà-Andalucia – VDF Roureda (Patufet A)

13.45 h: CEF Barbera-Andalucia – CF Ripollet (Benj G)

15.00 h: CEF Barbera-Andalucia – UD Can Trias (Infantil D)

17.00 h: CEF Barbera-Andalucia – U. CF Mirasol-Baco (Juvenil C)

19.00 h: CEF Barbera-Andalucia – CD Badía del Vallès (Juvenil B)

CAMP FUTBOL LA ROMANICA

16.30 h: CF Romanica – UR Tibidabo (Veterans)

CAMP FUTBOL GESPA IEM CAN LLOBET

16.00 h: Rookies Barberà CFA – Dracs Badalona (Sènior femení)

PAVELLÓ CAN SERRA

09.00 h: UE Barberà – CN Sabadell (Pre-mini masc B)

09.00 h: UE Barberà – CBF Cerdanyola (Mini femení)

10.30 h: UE Barberà – Sant Quirze BC (pre-mini masc A)

10.30 h: UE Barberà – BC Martorell (Infantil masc)

17.30 h: UE Barberà – CB Nou Badia A (Sènior B)

19.30 h: UE Barberà – Basquet Sitges (lliga EBA)

PAVELLÓ ELISA BADIA

09.00 h: Penya Barça cadet A – Penya Barça cadet B

10.30 h: Penya Barça – AMPA C. Sagrada Família (Prebenjamí)

12.00 h: BM Barberà – Sant Vicenç (Aleví)

16.30 h: BM Barberà – La Llagosta “B” (Infantil)

18.00 h: BM Barberà – Safa Horta (cadet)

19.30 h: BM Barberà – Cerdanyola (Sènior)

GIMNÁS ELISA BADIA

10.00 a 13.00 h: Entrenament Gimnás Bunkai

17.00 a 20.00 h: Entrenament More Dance

PISTA EXTERIOR Mª REVERTER

09.00 a 14.00 h: Patinatge

PAVELLÓ Mª REVERTER

09.00 a 12.00 h: Patinatge

12.00 a 14.00 h: Ass. Discapacitats de Barberà

16.00 h: UE Hoquei Barberà – CP Torrelles B (Benjamí B)

17.15 h: UE Hoquei Barberà – CH Cerdanyola (2a Catalana femení)

18.45 h: UE Hoquei Barberà – HC Sant Just (2a catalana masculí)

PISTES DE PETANCA CAN AMIGUET

09.00 a 14.00 h: Club Petanca Barberà – CNS Can LLong (Lliga Vallès)

 

 Diumenge 15

 CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

08.00 h: CEF Barbera-Andalucia – UE Sants (Veterans Andalucia)

10.15 h: CEF Barbera-Andalucia – CF Ripollet (Aleví H)

10.15 h: CEF Barberà-Andalucia – FC. Vic (Benjami A)

12.00 h: CEF Barbera-Andalucia – UE Canovellas (Regional B)

14.15 h: CEF Barberà-Andalucia – UE Sants (Fem-Inf-Aleví)

14.15 h: CEF Barberà-Andalucia – CF Caldes Montbui (Aleví C)

16.00 h: CEF Barberà-Andalucia – UD La Planada (Infantil C)

17.30 h: CEF Barberà-Andalucia – CEF Olesa (Cadet A)

CAMP FUTBOL GESPA IEM CAN LLOBET

10.30 h: Rookies Barberà CFA – Dracs Badalona (Sènior masculí)

PAVELLÓ CAN SERRA

10.30 h: UE Barberà – CE Valldemia (Cadet femení)

12.00 h: UE Barberà – Lima-Horta Basquet (Sub 21 femení)

PAVELLÓ ELISA BADIA

12.00 h: CV Barberà CU- CV Vall d’Hebrón (3a Sènior femení) (s’ha canviat l’horari a les 12h)

PAVELLÓ Mª REVERTER

09.00 h: UE Hoquei Barberà – Sek-Catalunya (iniciació)

10.15 h: UE Hoquei Barberà – FC Martinenc C (Juvenil)

11.30 h: UE Hoquei Barberà – CHP Sant Feliu (Femení 16)

12.45 h: UE Hoquei Barberà B – CP Jonqueren (1a catalana femení)

PISTES DE PETANCA CAN AMIGUET

09.00 a 14.00 h: Club Petanca Barberà – Montcada (4ª divisió)