Les activitats esportives del cap de setmana 6 i 7 de Maig

Dissabte 6 de maig

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

09.00 h: CEF Barberà Andalucia – Mollet U.E. CF ¨E¨ (Aleví Chelsea)

09.00 h: CEF Barberà Andalucia – EF Sabadell ¨B¨ (Aleví Everton)

10.30 h: CEF Barberà Andalucia – Castellar U.E. ¨D¨ (Benjamí España)

10.30 h: CEF Barberà Andalucia – Sabadell F.C, C.E. ¨H¨ (Benjamí Grecia)

11.45 h: CEF Barberà Andalucia – Fund. Terrassa F.C.1906 ¨C¨ (Prebejanmí Canada)

11.45 h: CEF Barberà Andalucia – Montcada CD ¨A¨ (Prebenjamí Argentina)

12.45 h: CEF Barberà Andalucia – Sabadell F.C, C.E. ¨E¨ (Prebenjamí Finlandia )

12.45 h: CEF Barberà Andalucia – UD Marina Txinorris (Patufet Bolivia )

13.45 h: CEF Barberà Andalucia – Fund. Terrassa F.C. 1906 ¨E¨ (Aleví Hamburgo)

13.45 h: CEF Barberà Andalucia – Mercantil, C.E. ¨I¨ (Benjamí Italia)

15.30 h: CEF Barberà Andalucia – Ripollet, C.F. ¨C¨ (Infantil C)

17.00 h: CEF Barberà Andalucia – La Salut Pere Gol AE. ¨B¨ (Juvenil B )

CAMP FUTBOL LA ROMANICA

16.30 h: CF La Romànica – La Peña (Veterans)

PAVELLÓ CAN SERRA

09.00 h: UE Barberà – U.E Montgat-B (Pre-infantil)

09.00 h: UE Barberà – CB Cerdanyola Al dia D (Mini masc)

10.30 h: UE Barberà – Sant Gabriel Ripollet (Infantil)

12.00 h: UE Barberà – Basquet Molins C.C (júnior fem)

PAVELLÓ ELISA BADIA

09.00 h: BM Barberá – OAR Gracia ( Benjami)

09.00 h: BM Barberá – Montcada ( Alevi )

10.30 h: CV Barberà CU – CV Figueres   (3a Juvenil fem)

10.30 h: CV Barberà CU – CV Joves Caldes  (2a Juvenil fem)

12.15 h: CV Barberà CU – CV Joves Caldes (2a Cadet fem)

12.15 h: CV Barberà CU – CV Figueres   (3a Cadet fem)

18.30 h: BM Barberá – Adrianense ¨B¨ ( Juvenil)

GIMNÁS ELISA BADIA

10.00 a 13.00 h: Entrenament Gimnàs Bunkai

17.00 a 20.00 h: Entrenament More Dance

 

PISTA EXTERIOR Mª REVERTER

09.00 a 14.00 h: Patinatge

PAVELLÓ Mª REVERTER

09.00 a 14.00 h: Patinatge

16.00 h: UE Hoquei Barberà – UEH Tordera C ( Benjami B)

17.00 h: UE Hoquei Barberà – Mollethc ( 2Cat fem )

19.15 h: UE Hoquei Barberà – MCT Barcino B ( 2Cat )

 

Diumenge 7 de maig

CAMP FUTBOL ANTONI SERRA

08.00 h: CEF Barberà Andalucia – Molletense (Veterans And)

10.15 h: CEF Barberà Andalucia – Rubi, U.E (Aleví Bayern )

10.15 h: CEF Barberà Andalucia – Sabadell F.C. ¨A¨ ( Benjami Alemania)

12.00 h: CEF Barberà Andalucia – Santa Eulalia, C.F. ¨A¨ (Regional B)

14.15 h: CEF Barberà Andalucia – Igualada CF ¨B ¨ (Femn Cad Inf)

16.00 h: CEF Barberà Andalucia – Sant Cugat Esport. F.C. (Infantil D)

17.40 h: CEF Barberà Andalucia – Marianao Poblet UD ¨A ¨ (Cadet A)

CAMP FUTBOL LA ROMANICA

No hi ha activitat

 

PAVELLÓ ELISA BADIA

10.00 h: CV Barberà CU – CV CV Sant Quirze (3a Catalana fem)

13.00 h: BM Barberá – Liceo Francés ( Infantil)

15.45 a 21.00 h: BM Barberá – TECNIFICACIÖ SELECIO CATALANA INFANTIL MASCULÏ

 

PAVELLÓ CAN SERRA

10.30 h: UE Barberà – A.E. Sant Andreu Natzaret B (Sub21)

12.00 h: UE Barberà – Basquet Femn Cornella (Sots 21 fem)

PAVELLÓ Mª REVERTER

09.45 h: UE Hoquei Barberà – CH Mataró B (Infantil B)

10.45 h: UE Hoquei Barberà – Ribes CP B (Prebenjami B)

12.45 h: UE Hoquei Barberà – CH Vila-sana (1CAT fem)